CF18JB68K0
MFR.Part #
CF18JB68K0
JLCPCB Part #
C5964015
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 68kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS