CF18JB1M80
MFR.Part #
CF18JB1M80
JLCPCB Part #
C5573161
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8MΩ 125mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS