CF18JB18M0
MFR.Part #
CF18JB18M0
JLCPCB Part #
C6148782
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 18MΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS