CF18JB1K80
MFR.Part #
CF18JB1K80
JLCPCB Part #
C7106657
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8kΩ 125mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS