CF14JT8R20
MFR.Part #
CF14JT8R20
JLCPCB Part #
C2587670
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS