CF14JB120K
MFR.Part #
CF14JB120K
JLCPCB Part #
C6139797
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 120kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS