CF14JT2R20
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF14JT2R20
JLCPCB Part #
C2587320
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 250mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS