CF14JT1R50
MFR.Part #
CF14JT1R50
JLCPCB Part #
C2587616
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 250mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS