CF14JT1M50
MFR.Part #
CF14JT1M50
JLCPCB Part #
C2441498
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS