CF14JT1R00
MFR.Part #
CF14JT1R00
JLCPCB Part #
C2441456
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 250mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS