CF14JB1M50
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF14JB1M50
JLCPCB Part #
C6139799
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS