CF14JT3R90
MFR.Part #
CF14JT3R90
JLCPCB Part #
C2587339
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS