CF14JB3M90
MFR.Part #
CF14JB3M90
JLCPCB Part #
C7106641
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 3.9MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS