CF14JB360K
MFR.Part #
CF14JB360K
JLCPCB Part #
C6529207
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 360kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS