CF14GT39K0
MFR.Part #
CF14GT39K0
JLCPCB Part #
C2586764
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS