CF14GB360K
MFR.Part #
CF14GB360K
JLCPCB Part #
C6529184
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 360kΩ Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS