CF14JB560K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF14JB560K
JLCPCB Part #
C5963994
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 560kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS