CF14JB2R20
MFR.Part #
CF14JB2R20
JLCPCB Part #
C6148766
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 250mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS