CF14JB2M20
MFR.Part #
CF14JB2M20
JLCPCB Part #
C7229186
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2MΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS