CF14JB1R00
MFR.Part #
CF14JB1R00
JLCPCB Part #
C5573138
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 250mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS