CF14JB1R80
MFR.Part #
CF14JB1R80
JLCPCB Part #
C5963982
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 250mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS