CF14JB10R0
MFR.Part #
CF14JB10R0
JLCPCB Part #
C6139795
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 10Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS