CF14JB180R
MFR.Part #
CF14JB180R
JLCPCB Part #
C5594733
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 180Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS