FRN2JT1K60
MFR.Part #
FRN2JT1K60
JLCPCB Part #
C3488799
Description
-40℃~+155℃ 1.6kΩ 2W Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS