CF14GT2R70
MFR.Part #
CF14GT2R70
JLCPCB Part #
C2586840
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 250mW Carbon Film Resistor ±2% ±400ppm/℃ 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS