PCF14JB82K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
PCF14JB82K0
JLCPCB Part #
C6356934
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS