PCF14JT15K0
MFR.Part #
PCF14JT15K0
JLCPCB Part #
C5823865
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS