WW12FT442R
MFR.Part #
WW12FT442R
JLCPCB Part #
C3398645
Description
-55℃~+350℃ 400mW 442Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS