CF14GT100K
MFR.Part #
CF14GT100K
JLCPCB Part #
C2586811
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 100kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS