CF14JB4K70
MFR.Part #
CF14JB4K70
JLCPCB Part #
C6483261
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS