CF14GT120K
MFR.Part #
CF14GT120K
JLCPCB Part #
C2586802
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 120kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS