CF12JT910R
MFR.Part #
CF12JT910R
JLCPCB Part #
C2584574
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 910Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS