CF12JT91R0
MFR.Part #
CF12JT91R0
JLCPCB Part #
C2586183
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 91Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS