CF12JB8R20
MFR.Part #
CF12JB8R20
JLCPCB Part #
C6139777
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS