CF12JT6M80
MFR.Part #
CF12JT6M80
JLCPCB Part #
C2586553
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 6.8MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS