CF12JT6K80
MFR.Part #
CF12JT6K80
JLCPCB Part #
C2584858
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 6.8kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS