CF12JT6M20
MFR.Part #
CF12JT6M20
JLCPCB Part #
C2586549
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 6.2MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS