CF12JT1M80
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF12JT1M80
JLCPCB Part #
C3477402
Package
Plugin,D2.7xL8.5mm
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS