CF12JT3R60
MFR.Part #
CF12JT3R60
JLCPCB Part #
C2586136
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 500mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS