CF12GT620R
MFR.Part #
CF12GT620R
JLCPCB Part #
C2587076
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 620Ω Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS