CF12JT20R0
MFR.Part #
CF12JT20R0
JLCPCB Part #
C3352839
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 20Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS