CF12JT24K0
MFR.Part #
CF12JT24K0
JLCPCB Part #
C2586412
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 24kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS