CF12JB7K50
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF12JB7K50
JLCPCB Part #
C6529178
Package
Plugin,D2.7xL8.5mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 7.5kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS