CF12GB8K20
MFR.Part #
CF12GB8K20
JLCPCB Part #
C6483238
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 8.2kΩ Carbon Film Resistor ±2% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS