CF12JT120R
MFR.Part #
CF12JT120R
JLCPCB Part #
C2584311
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 120Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS