CF12JB680R
MFR.Part #
CF12JB680R
JLCPCB Part #
C5594651
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 680Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS