CF12JB5K60
MFR.Part #
CF12JB5K60
JLCPCB Part #
C6148742
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS