CF12JT1R80
MFR.Part #
CF12JT1R80
JLCPCB Part #
C2584972
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 500mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS