CF14JB3K90
MFR.Part #
CF14JB3K90
JLCPCB Part #
C6529211
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS