CF12JB3M90
MFR.Part #
CF12JB3M90
JLCPCB Part #
C7229163
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.9MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS